Оголошення про проведення конкурсу

Наказ керівника апарату ВССУ від 22 вересня 2017 року № 526-к «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій “Б” та “В” в апараті ВССУ».

Додаток 1 до наказу ВССУ від 22 вересня 2017 року № 526-к «Умови проведення конкурсу на посаду заступника начальника управління юридичного забезпечення суду ‒ начальника відділу забезпечення діяльності суду як юридичної особи Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ».

Додаток 2 до наказу ВССУ від 22 вересня 2017 року № 526-к «Умови проведення конкурсу на посаду начальника управління консультантів департаменту забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ».

Додаток 3 до наказу ВССУ від 22 вересня 2017 року № 526-к «Умови проведення конкурсу на посаду начальника відділу розгляду звернень управління консультантів департаменту забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ».

Додаток 4 до наказу ВССУ від 22 вересня 2017 року № 526-к «Умови проведення конкурсу на посаду консультанта відділу забезпечення роботи суддів управління консультантів департаменту забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ».

Додаток 5 до наказу ВССУ від 22 вересня 2017 року № 526-к «Умови проведення конкурсу на посаду провідного спеціаліста відділу виконання судових документів управління спеціалістів департаменту забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ».

Додаток 6 до наказу ВССУ від 22 вересня 2017 року № 526-к «Умови проведення конкурсу на посаду спеціаліста І категорії відділу виконання судових справ управління спеціалістів департаменту забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ».

Додаток 7 до наказу ВССУ від 22 вересня 2017 року № 526-к «Умови проведення конкурсу на посаду секретаря судового засідання відділу виконання судових справ управління спеціалістів департаменту забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ».

Додаток 8 до наказу ВССУ від 22 вересня 2017 року № 526-к «Умови проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу опрацювання вхідної кореспонденції цивільної юрисдикції управління забезпечення автоматизованого документообігу Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ». 

Додаток 9 до наказу ВССУ від 22 вересня 2017 року № 526-к «Умови проведення конкурсу на посаду провідного спеціаліста відділу опрацювання вхідної кореспонденції цивільної юрисдикції управління забезпечення автоматизованого документообігу Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ».

Додаток 10 до наказу ВССУ від 22 вересня 2017 року. № 526-к «Умови проведення конкурсу на посаду головного консультанта сектору претензійно-позовної роботи відділу забезпечення діяльності суду як юридичної особи управління юридичного забезпечення суду Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ».

Додаток 11 до наказу ВССУ від 22 вересня 2017 року № 526-к «Умови проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу систематизації законодавства управління юридичного забезпечення суду Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ».

Додаток 12 до наказу ВССУ від 22 вересня 2017 року № 526-к «Умови проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансово-економічного управління Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ».

 

Меню
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання