ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

Інформація про переможців конкурсу та других за результатами конкурсу кандидатів, проведеному відповідно до наказу Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 22 вересня 2017 року № 526-к “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій “Б” та “В” в апараті ВССУ”.

Рішення про призначення переможців на посади державної служби буде прийнято після закінчення строку оскарження результатів конкурсу відповідно до частини третьої статті 31 Закону України “Про державну службу”.

Другий за результатами конкурсу кандидат на зайняття вакантної посади державної служби має право на призначення на таку посаду протягом одного року з дня проведення конкурсу, якщо посада стане вакантною, а також у разі, якщо переможець конкурсу відмовився від зайняття посади або йому відмовлено у призначенні на посаду за результатами спеціальної перевірки.

Інформація про те, що відповідна посада стала вакантною, повідомляється другому за результатами конкурсу кандидату протягом п’яти календарних днів.

Меню
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання