Судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду та Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду обрали своїх представників до організаційного комітету, який має скликати Пленум Верховного Суду

13.11.2017 17:23

13 листопада 2017 року у приміщенні Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, на матеріально-технічній базі якого, зокрема, створюється Верховний Суд, відбулося зібрання суддів Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду та Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

Судді відповідних касаційних судів обговорили першочергові організаційні питання, пов'язані з початком діяльності Верховного Суду, та обрали своїх представників до організаційного комітету, який має скликати Пленум Верховного Суду в тридцятиденний строк.

До складу організаційного комітету від Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду увійшли судді: Дмитро Луспеник, Григорій Усик, Дмитро Гудима; від Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду – Валентина Щепоткіна, Віктор Остапук, Аркадій Бущенко.

Відповідно до п. 11 розд. XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 2 червня 2016 року № 1402-VIII «Про судоустрій і статус суддів» не пізніше ніж через п’ять днів з дня призначення шістдесят п’ятого судді Верховного Суду, за принципом рівного представництва від кожного касаційного суду створюється організаційний комітет, який скликає Пленум Верховного Суду в тридцятиденний строк.

   
Меню
Рух справ
Контакти:
Судовий збір
Офіційне видання
Повідомити про корупційне правопорушення